January 2013

Recenze:Sirotek

31. january 2013 at 14:51 | Bitch |  FILMY
Anglický název: Orphan
Hrají: Vera Farmiga, Peter Sarsgaard, Isabelle Fuhrman, Karel Roden, Aryana Engineer, CCH Pounder, Jimmy Bennett, Margo Martindale, Rosemary Dunsmore
-----
O čem to je?
Vypadá to, že devítiletou Esther pronásledují samé tragédie. Ve svém rodném Rusku osiřela, její adoptivní rodina zemřela při požáru, kterému Esther jen tak tak unikla. Teď ji ale adoptovala rodina Colemanových a zdá se, že život je bez chyby. Dokud se její spolužák nezraní při pádu z klouzačky. Dokud není sestra ze sirotčince ubita k smrti. A dokud Estheřinu novou matku nenapadne, zda onem tragický požár nebyl něco víc, než jen pouhá náhoda. Orphan vnáší do psychologického thrilleru úžasné nové prvky a stahuje kolem diváka smyčku tajemství, podezření a hrůzy. Na Esther nikdy nezapomenete. Je tak sladká. Tak inteligentní. Tak tvůrčí. A tak duševně chorá... (oficiální text distributora)

Playlist-January2013

31. january 2013 at 11:23 | Bitch |  MUZIKA
#1-We Are Never Ever Getting Back Together
*Taylor Swift nějak moc neposlouchám,ale tato její písnička mě oslovila,protože na mě působí vesele. Vždycky když mam dobrou náladu zahraje mi i několikrát za den.

„Člověk se narodil proto, aby žil, ne proto, aby se na život připravoval.“

30. january 2013 at 19:32 | Bitch |  DENÍK
Doma je už vážně veliká nuda..:D Ale chřipka pořád trvá a mě je den ode dne možná ještě hůř.. No nic,to se poddá časem.;D.. Jsem strašná,protože neumim dokoukávat filmy. Asi čtyři mam rozkoukaný,protože mě třeba v půlce přestali bavit,ale dokoukat je musim! To vim.:DD Rozkoukaný mam: Jenifer's Body,Petr Pan,Sinister,Don't Stop
Zabte mě za to!:)

#tag•fakta||3

30. january 2013 at 16:38 | Bitch |  MIANA.
1. Jméno: Martinka
2. Vaše nálada?: Fajn
3. Kolik ti je?: 13
4. Narozeniny: 24.11
5. Jméno tvých rodičů: Romana,Zdeněk
6. V kolika letech tě měli rodiče: netušim.:D
7. Kolik měříš: 162cm
8. Tvoje číslo boty: 38
9. Styl oblečení: To,co se mi líbí

Recenze:Breakout

30. january 2013 at 14:35 | Bitch |  FILMY
Anglický název: Breakout
Hrají: Nils Althaus, Stress, Hanspeter Müller, Melanie Winiger, Joel Basman, Max Loong,Roeland Wiesnekker

O čem to je?
V centru všeho dění stojí mladý hrdina Nia, jehož životní náplní jsou přátelé, hudba a breakdance. Jeho život se však naprosto změní, když je jeho nejlepší přítel Pulpo těžce zraněn při rvačce s konkurenčním gangem. Nia čelí obvinění policie, že zbil Pulpa on. Co bude dál? Udá Nia pravého viníka policii, pomstí se mu za přítele sám, dojde k úplně jiné odplatě? Niova hrdost, vytrvalost, odvaha. A Nicole, krásná ale tvrdá právnička, která chce Niovi za každou cenu pomoci.
(oficiální text distributora)


My favourite clothes#2

30. january 2013 at 13:39 | Bitch
#19-Tesco,#20-SecondHand,#21-Internet
#22-Vietnamci,#23-Internet,#24-Vietnamci

My favourite clothes#1

29. january 2013 at 16:06 | Bitch
Připravila jsem si článek,ve kterém vám chci ukázat moje oblečení. Rozdělím ho na více částí. Doufám,že se vám to bude líbit.:) (Připravuji i článek mých oblíbených outfitů.)
#1-New Yorker ,#2-Nevím,#3-Gate
#4-SecondHand,#5-Internet,#6-Myslím,že New Yorker,ale nevím přesně

Den šestý- Moje oblíbená kapela

29. january 2013 at 7:11 | Bitch
Dlouho jsem přemýšlela nad tímto temátem. Jaká je vlastně moje oblíbená kapela? A pak sem si řekla: Ku**a nadčim já tady do pr**le přemejšlim? Však je to HZM!.:DDD

Recenze:Ďábel v těle

28. january 2013 at 21:07 | Bitch |  FILMY
Anglický název: The Devil Inside
Hrají: Fernanda Andrade, Simon Quarterman, Evan Helmuth, Ionut Grama, Suzan Crowley,Bonnie Morgan, Claudiu Trandafir
-----
O čem to je? Isabella má trauma. Z její matky se před několika lety tři lidé pokusili v amatérských podmínkách vymést ďábla a ona (nebo zlá bytost v ní) je brutálně připravila o život. Jako mimořádně těžký případ byla ze Spojených států převezena do psychiatrické léčebny v Římě, kde od té doby živoří v neustálém utlumení sedativy. Isabella se rozhodne vyřešit tragickou kapitolu v rodinné historii a v doprovodu kameramana se za matkou vydá, aby zjistila, co se tehdy doopravdy stalo. První setkání po letech ale její trauma ještě víc prohloubí. Matka je očividně nepříčetná a nepoznává ji, a proto se Isabella rozhodne proniknout do tajů exorcismu, aby ji a také sebe zachránila. Seznámí se se dvěma knězi, kteří navštěvují přednášky na vatikánské církevní škole, jež se tomuto temnému oboru věnuje. Ti se jí rozhodnou pomoci a díky tomu se ocitnou v předpokoji míst, kde se dějí věci tak kruté, že se jim lidský mozek zdráhá uvěřit. Oni dostanou šanci vyzkoušet si je na vlastní kůži. (oficiální text distributora)


Recenze:Parfém:Příběh vraha

28. january 2013 at 10:39 | Bitch |  FILMY
Anglický název: The Story of a Murderer
O čem to je?
Jean-Baptiste Grenouille má vlastnost génia - svým nosem dokáže zachytit, detailně popsat a charakterizovat všechny vůně, které se kolem něj mihnou. Okamžitě rozpozná jejich složení, míru použitých komponentů, čehož využívá pro výrobu těch nejúžasnějších parfémů na světě. Zoufale však touží po vytvoření dokonalé vůně. Naprosto zbavený citu se rozhodne vytvořit démonickou vůni, jejíž základní esencí bude vůně mladé dívky, nevinné a čisté. A učiní pro to vše... (oficiální text distributora)