December 2013

love me. real or not real? real.

11. december 2013 at 16:38 | Miana Rose |  DENÍK
zdraviim..
po delší době se zase ozývám:)
je tojo teďka docela dost,takže moc času nemám. ale hlavně mám hodně veliký problémy sama se sebou.. možná vám o to napíšu,ale uvidím..

ve škole to docela jde -_- no hodně docela. asi na vysvědčení budu mít čtyrku z matiky.. a tři z dějáku,chemie a fyziky..
na to,že se mi to počítá na školu je to docela dobrý no. ach joo. ale tak neřešme to...
Hunger games

milujuuu HG. milujuuuu. nesnáším polovinu třetí knížky. ne jakože jsem hodně brečela a tak dál... :(
je to strašně dokonale smutný..
ale dost o HG..

koukala jsem na THIS IS US <333
je to úplně dokonaloučký:3333333333 bude taky recenze:) jako na hg a city of bones... jak knížky tak filmy. uvidím kdy to napíšu,ale snad to stihnu tenhle tejden a přiští bych to postla:) nechci nic slibovat,ale pokusím se.


a jak se máte?
co škola?
těšíte se na vánoce?:)

#oblíbené filmy a knihy..listopad 2013

3. december 2013 at 13:33 | Miana Rose |  NÁZORY
přicházím s novým projektem,oblíbené filmy a knihy měsíce.
ještě přesně nevím co vše v oblíbeních bude za kategorie.. možná se to několikrtá změní,ale za pár měsíců by mohla být už konečná verze.
můžeme jít na to.

#FILM
Untitled
takže mám tu mám filmy rovnou dva. oba v listopadu byli v kinech. jsou podle knížek,jsou nové,jsou dokonalé.. co jinoho to může být než THE MORTAL INSTRUMENTS:CITY OF BONES a CATCHING FIRE
na catching fire jsem byla v kině,ale na city of bones ne. oba dva filmy miluju,myliju herce,postavy,chrakteristiku a hlavně jsem ráda,že u catching fire se změnil režisér. je to vidět a musím říct,že ten film je o pár levelů víš,než první díl.
na oba dva filmy připravuji recenzi a můj názor,takže se máte na co těšit. vypadá to,že s těmyto filmy bude vícě článků. obrázky a tak. no a možná (spíš určitě) udělám i desing. ano,jsem do těch filmů blázen. jo a ještě něco. Finnick je boží,že jo?♥
you inspire me | via Tumblr
#KNIHA
no:D,takže u jednoho se budu opakovat. jedna ze dvou oblíbených knížek je..(chvíle napětí)..NÁSTROJE SMRTI:MĚSTO Z KOSTÍ. ano,ano,ano. překvapivě.:DDDDD no ke knížce.. jako vždy,kniha lepší než film. co by se dalo čekat že?
teda podle mého bratra nesedí věk Clary. v knížce je jí patnáct,ale Lily Colins je kolem dvaceti myslim. a to mu dělá strašný problém:D za mě,knížka je úchvatná. zamilovala jsem si jí taktéž jako film:3 a obálka toho nového vydaní. no,nemilujte to! ♥ na knížku rozhodně recenze bude také. :)
jako druhou knihu tu mám SÍLU VZDORU. ano třetí a poslední díl HG!♥ jsem nějak za půlkou a děsím se konce. už sem u knihy i brečela a to jsem to ani nedočetla. no,to zase dopadne:D ale musím říct,že knihu jsem si také zamilovala,ale netěším se na konec,protože se budu muset rozloučit s Peetou,Katniss,Prim,Finnickem atd.. myslím,že ten kdo to četl,nebo čte to musí milovat také. až to dočtu,čekejte recenzi:)

#FILMOVÁ,KNIŽNÍ POSTAVA
jo dobře,jsem s tím asi trapná,ale jsme zpátky u těch dvou filmů,o kterých jsem psala na začátku..
zase tu mám dvě oblíbené postavy. u knih se shodojí také,takže nemá cenu to psát do dvou rubrik,jako jsem měla v plánu.. z city of bonec je to kdo jinej než JACE a z catching fire je to PEETA. u catching fire, jsem si nebyla jistá u knížky když jsem ji četla,jestli se mi více líbí Finnick nebo Peeta,ale film mě utvrdil v tom,že je to Peeta :3
oba dva herce miluju! mám zkoukly všechny filmy z joschem:3
za holku je to (ano zase hlavní postavy) CLARY a KATNISS. ikdyž ve filmové podobě catching fire katniss dohání mags,ale ve trojce nevystupuje,takže jsem vybrala katniss. jako herečky obě miluju. Lily je stašně krásná a Jennifer také:33

(1) TumblrThe Hunger games