April 2014

Chtěla bych,aby lidé četli mé myšlenky?

14. april 2014 at 20:26 | Miana Rose |  NÁZORY
Chtěla bych aby lidé četli mé myšlenky?
Nad touto věcí jsem přemýšlela už několikrát. Tato otázka mě uvadí do rozpaků a klade mi na mysl spousty otázek. Nevím, jestli by to bylo nějak dobré, ale spousta věcí by se tím vyřešila. Pořád by se mě lidé neptali, co si o něm myslím,protože by to věděli sami. Musela bych mít v mysli blok,aby mi nečetli všechny myšlenky, které by chtěli. Zablokovala bych určité myšlenky a ukázala jim jen ty které bych chtěla. A co kdybych myšlenky četla já?
Tuto nadpřirozenou schopnost bych brala všemi deseti. Ale co kdybych toho potom litovala? Váhám nad tím. Musím říct,že docela dost. V něčem by to bylo určitě dobré. Věděla bych co si o mě doopravdy myslí, nad čím přemýšlí, když se na mě dívají, nebo jaké si kladou otázky. Myslím,že by mi to časem začalo vadit. Možná by mi to časem začalo i ubližovat. Vědět pořád co si lidé myslí a nad čím přemýšlí. Asi by mi z toho za nějaký čas začalo strašit v hlavě. Ale co můžu vědět?
Třeba ne,třeba by to bylo v pohodě. A tak se u mě v hlavě pořád perou dvě strany,které si protiřečí. I když nad těmito otázkami přemýšlím skoro denně, nemůžu si vybrat. Jeden hlas říká ,,chtěla bys to!'' ale ten druhý? ,,Litovala by si toho!'' Právě se dostávám zase k tomu, jestli bych chtěla, aby mé myšlenky směli být čitelné. Na jednu stranu je to tak, na druhou zase jinak. Ale proč tomu tak je? Proč nad tím musím pořád přemýšlet? Jedno vím určitě. Rozhodně by to stálo za zkoušku. To bych si na to potom udělala názor velmi rychle.
Jak to máte vy? Chtěli byste,aby tuto schopnost číst myšlenky měli ostatní,nebo aby jste ji měli vy?

#music update

11. april 2014 at 0:00 | Miana Rose |  MUZIKA
`Daughter of Hades | via Tumblr
- písnička,která je prostě boží. foreveer
- miluju tudle skupinu,todle je taky krásná pisnička. jsou nejlepší:3
- jojojojojojoj. jedem si bomby. (but first? let me get a selfie!)
- tadle písnička je tak romantická,žeru jí:3
- Paulieho si nemůžu odpustit.:3
- nová písnička Bena a zas nezklamal.
- The originals :333 prostě tadle písnička má něco do sebe.
- taky jedna z nejlepších písniček. miluju boybandy. awww.

#awww boys

7. april 2014 at 0:03 | Miana Rose |  AWW BOYS
ano,ano.. dlouho tu nebyl článek s pěknými kluky.. :3333 (nemusí se líbit vám,ale já je žeru!)
Luke Hemmings

Tyler ❤